برگزاری جشن روز کودک و نمایشگاه دست آوردهای کودکان و نوجوانان

  •  جشن روز کودک و نمایشگاه دستاوردهای کودکان و نوجوانان در تاریخ 99/7/27 در محل کانون شکوفایی خلاقیت یار مهرمان واقع در پارک علم و فناوری با حضور ریاست محترم پارک علم و فناوری استان اردبیل، مدیر کل و معاون جمعیت هلال احمر استان اردبیل، کودکان و والدین محترم برگزار گردید.
  • دکتر ابراهیم پور مصادف شدن  برگزاری برنامه ویژه نمایشگاه و دستاوردهای کودکان و نوجوانان و روز کودک  را با روز اول ربیع الاول میمون  و مبارک دانستند و این روز را به کودکان فناور و مادران آنها که این کوچک مردان و کوچک بانوان را در رسیدن به مهارت و پرورش استعداد همیاری می کنند تبریک و تهنیت گفتند.
  • ایشان یادآور شدند که مسیر شکوفایی و خلاقیت از همین سنین شروع می شود اگر ما در همین سنین مسیر درست را  به فرزندان خود یاد بدهیم قاعدتا شکوفایی اتفاق می افتد و اگر خدایی نکرده زمینه فراهم نشود تبدیل می شوند به انسان های عادی که طبیعتا کنجکاوی لازم رو از دست دادند.
  • ایشان والدین و کودکان حاضر در این نمایشگاه را خوش شانس دانستند که جز اولین نفراتی هستند که کانون شکوفایی خلاقیت یار مهرمان را می شناسند و با پارک علم و فناوری آشنا هستند.
  • دکتر ابراهیم پور بیان کردند: ماموریت پارک علم و فناوری  در حوزه کودک و نوجوان در واقع تبلیغ و ترویج خلاقیت در بین این قشر از جامعه است که از مدارس شروع می شود وارد دبیرستان، دانشگاه و سپس مراتب بالاتر را دربر می گیرد.

0 پاسخ به "برگزاری جشن روز کودک و نمایشگاه دست آوردهای کودکان و نوجوانان"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

X